Beşiktaş su artıma servisi 

Beşiktaş su artıma servisi  olarak kurumsal zeminden cihaz arızalarını hızlı bir şekilde çözmekteyiz. Su arıtma cihazlarının tank kısımları filtreler için başvurabilirsiniz.

Beşiktaş su artıma servisi  hizmet kapsamı kurulumdan teknik sorunlara geniş bir kapsamı barındırmaktadır. İstanbul ve ilçelerinden gelen başvurularınıza en hızlı şekilde yanıt veriyoruz. Sorun türünü ekibimize aktardıktan sonra etkili çözümler sağlayabilirsiniz.

Su Arıtma Cihazı Tavsiyeleri

Su arıtma cihazı tavsiyelerine önem vermek yeni bir cihaz alacaklar için sorun olasılıklarını azaltan bir durumdur. Teknik açıdan sürekli sorun yaşamayacağınız bir su arıtma cihazı için kullanıcı yorumları, garanti kapsamı, ürün hakkında genel değerlendirmeler incelenebilir.

Su arıtma cihazı tavsiyeleri almak için Beşiktaş su artıma servisi  başvurusu yapabilirsiniz. Uzmanlık alanı su arıtma cihazı olan ekibimiz gereken en uygun yönlendirmeleri yapacaktır.

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Membran Filtre Temizleme

Membran filtre temizleme ev tipi su arıtma cihazı kullanıcıları için senede 6-9 ayda bir yapılması gereken işlemdir. Arıtma cihazlarının rutin olarak temizlenmesi son derece önemlidir. Aksi halde cihazdan çıkan suda istenen verim alınmayacaktır.

 • Başlangıç aşamasında su vanaları kapatılmalıdır.
 • Hazne açarken filtre olan yerdeki kısım suyla temizlenmelidir. Temizlediğiniz bölüm çıkardığınız yer olduğu için yeniden yerine yerleştirilmesi önemli kısımdır.
 • Sökülen filtrelerin yerine takılması veya komple değişmesi işlemlerinde teknik ekibimizden destek alarak hata olasılıklarını en aza indirebilirsiniz.
 • Filtre kullanılamayacak duruma gelmişse çöpe atılması gerekmektedir.

Arıtma Suyu Baloncuk Olması Durumu

Membran değişimlerinde bazı durumlarda arıtma suyundan baloncukla akma durumu görülebilir. Su arıtma cihazının ilk kullanımı esnasında da bu duruma rastlanabilmektedir. Küçük çaplı kabarcıklar olması oksijen barındırması nedeniyle risk olarak görülmemelidir.

Baloncuklar devamlı çıkıyorsa basınç denge kısımlarında bazı teknik sorunlar olabilir. Bu gibi hallerde Beşiktaş su artıma servisi  başvurularınızı yapabilirsiniz.

Su Arıtma Cihazında Su Basıncı Düşmesi

Evde kullandığınız su arıtma cihazının basıncında düşme olmasının birçok nedeni olabilir.

 • Boru çaplarının dar olması
 • Pislikten tıkanan çıkış yerleri
 • Musluklarda giriş kısımlarında kum birikintileri
 • Sudaki kireçlenme oranının azalması nedeniyle sorunlar meydana gelebilmektedir. Su arıtma cihazının mekanizmasında belirgin bir form sapması varsa hemen firmamızı aramanız önerilir.

1 Su Arıtma Cihazı Sudaki  Kimyasallar Temizler

Su arıtma cihazlarının birçok faydası vardır ve bunlardan en önemlisi gözle görülmeyen zararlı kimyasalları temizlemesidir. Suyun içine kontrol dışı karışan borudaki kalıntılardan bulaşan kimyasal maddelerin ayrıştırılması su arıtma cihazı tankına bağlı filtre ile gerçekleşmektedir.

 • Kronik rahatsızlığı bulunan bir kişinin şebeke suyunu doğrudan içmesinden ziyade ayrıştırılmış bir su içmesi sağlık açısından daha faydalı bir durum olacaktır.
 • Arıtma suyu filtresinin düzenli olarak değişimine Beşiktaş su artıma servisi  ile önem vermelisiniz. Kireç gibi maddeler hastaya düzenli olarak verildiği için zarara neden olabilmektedir.

2 Uv Yöntemiyle Mikroplardan Arınma

Su arıtma cihazlarının en önemli avantajlarından biri UV yöntemiyle mikroplardan arınmayı sağlamasıdır. İnsan vücuduna zararı olan maddelerin engellenerek etkisiz hale getirilmesi bu şekilde oluşur. Vücudun bağışıklık sistemindeki düzelmeler bu sayede çoğalacaktır. Direnci artan fiziksel durum sayesinde hastalıkla mücadele de iyi hale gelebilir.

3 Su Sertliğinin Ayarlanması

Suyun sertlik durumu genel içimden elde edilecek faydalar bakımdan önemlidir. Mide bulantısının önüne geçilen durumda karın ağrısının da azalması, su arıtma cihazıyla sağlanacaktır.

4 Suda Ph Değerinin Ayarlanması

Suda ph değerinin ayarlanmasıyla asit fazlalığının vücuda verdiği zarar giderilmiş olacaktır. Su arıtma cihazlarında ayrıca;

 • Su bulanıklığının giderilmesi
 • Yeni suyun bulunmasında pratik açıdan faydalar
 • Hastalık kapma riskinin düşmesi faydaları su arıtma cihazıyla elde etmek mümkündür.

Yeni bir cihazın kurulumu ve diğer sorunlarda Beşiktaş su artıma servisi firmamıza başvurabilirsiniz.